Góra

Faq

Czy tworzycie meble według indywidualnego projektu?

Tak, jesteśmy w stanie stworzyć meble idealnie dopasowane do gustu i oczekiwań klienta, a także do wymiarów pomieszczenia oraz jego wystroju. Służymy fachowym doradztwem opartym na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości aktualnych trendów.

Jak wygląda transport mebli?

Transport realizowany jest przez naszą firmę pod wskazany przez klienta adres. Istnieje również możliwość wysyłki kurierem.

Czy oferujecie wniesienie mebli?

Tak, etap realizacji zamówienia w naszej firmie obejmuje również usługę wniesienia mebli po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.

Czy pobieracie zaliczkę? Jak wygląda płatność?

W przypadku mebli „na wymiar” pobieramy zaliczkę w wysokości 50% finalnej ceny. Pozostałą część kwoty klient wpłaca bezpośrednio po otrzymaniu towaru. Zamówienia realizowane drogą internetową należy opłacić z góry.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Oczywiście, oferujemy także ratalny system płatności. Współpracujemy z santander consumer bank

Czy otrzymam gwarancję?

Tak, nasze produkty obejmuje 12- miesięczny okres gwarancji.

Czy w waszej ofercie frontów znajdę nietypowe wzornictwo?

Tak, nasza oferta obejmuje zarówno gotowe, standardowe projekty frontów, jak i te tworzone według spersonalizowanych oczekiwań klienta.

Czy oprócz produkcji mebli i frontów oferujecie jakieś inne usługi z zakresu stolarstwa?

Tak, profil naszej firmy obejmuje nie tylko produkcję frontów oraz mebli (kuchennych, systemowych, pokojowych etc), lecz także usługi cięcia płyt, okleinowania krawędzi, sprzedaż płyty wiórowej, laminowanej, pilśniowej, płyt mdf, blatów kuchennych, listw cokołowych.

Jakie są ceny frontów?

Ceny frontów ustalane są z każdym klientem indywidualnie, gdyż zależą od wielu czynników – m.in. Ilości, rodzaju oklein, frezów itd.

Gdzie mogę obejrzeć proponowane przez was rodzaje frontów?

Katalog frontów znajdziecie państwo zarówno w siedzibie naszej firmy, do odwiedzin której serdecznie zachęcamy, jak i na stronie internetowej w zakładce fronty.

Z kim skontaktować się w sprawie wyceny?

Prosimy o skorzystanie z zakładki kontakt – nasz ekspert odpowie na wszystkie pytania związane zarówno z wyceną, jak i projektem.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Jeśli produkt w sklepie internetowym oznaczony został jako „dostępny”, realizacja zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty za towar. Zamówienia niestandardowe (spoza katalogu, o nietypowym wymiarze, wzorze itd.) wymagają konsultacji z naszym ekspertem, wówczas ustalane są także wszelkie szczegóły związane z finalizacją transakcji.

Jak długo trwa przygotowanie wyceny?

Meble wykonywane są w terminie do 30 dni po zatwierdzeniu projektu bądź dokonaniu wyboru z katalogu, natomiast fronty są gotowe do odbiorów w ciągu 7-14 od akceptacji zlecenia. Dokładne terminy podajemy w trakcie indywidualnych rozmów z klientem.