Góra

Z miłości do piekna

Gustowny design, najwyższa jakość materiałów, precyzja wykonania i dbałość o najdrobniejszy szczegół. To wszystko okraszone ogromną pasją i zaangażowaniem sprawia, że nasze wyroby są doceniane przez rzesze zadowolonych klientów.

Cięcie płyt w firmie Meblotex Meble i Fronty meblowe

Dbamy o jakość na każdym etapie produkcji

Na nic umiejętności i najnowsze technologie, jeśli surowiec jest niskiej jakości. Dlatego więc w naszej firmie produkcja każdego mebla zaczyna się od skrupulatnego wyboru drewna i oklein. Nie ma tutaj miejsca na bylejakość. Dopiero gdy materiał okazuje się spełniać nasze restrykcyjne wymagania, można poddać go obróbce. W związku z tym używamy przy tym zaawansowanych maszyn, pracujących pod okiem naszych wykwalifikowanych pracowników.

Meblotex

Pomożemy Ci stworzyć wnętrze, które będzie twoją oazą

Fronty na każde życzenie

Jako, że lubimy mieć wszystko pod kontrolą, a nasze wymagania względem półproduktów są niezwykle wysokie, postanowiliśmy sami produkować fronty, które będą zgodne z naszymi wysokimi oczekiwaniami. Pozwala nam to również na spełnianie marzeń naszych klientów o nietypowych frezach, rodzajach oklein, lakierów, folii, etc. W naszej ofercie znaleźć można fronty proste, gięte, patynowane, lakierowane, okleinowane oraz surowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co pozwala na idealne wpasowanie się w gust klienta. Wzornictwo dostosowujemy zarówno do najnowocześniejszych trendów, jak i do klasycznych form. Jesteśmy w stanie idealnie połączyć design mebli z pozostałymi elementami wystroju mieszkania, tak by całość dawała spójny, stworzony ze smakiem efekt.

W zgodzie z naturą

Obróbka drewna odbywa się nie tylko przy pomocy maszyn, niezbędne są także woski, lakiery, oleje i bejce. Również i na tym etapie dbamy o to, by produkty były nie tylko trwałe, ale i bezpieczne dla naszych rzemieślników. A także klientów, którzy będą z mebli korzystać. Nie jest nam obojętny ponadto los środowiska, dlatego wszystkie stosowane specyfiki posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o ich ekologiczności.