Góra

Meble systemowe Wega

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Elegancja, idealne wyważenie między klasyką oraz nowoczesnością i niezwykle staranne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Tym wszystkim zachwycą Cię meble systemowe Wega, z pomocą których stworzysz wymarzone wnętrze!

Wega – kolekcja mebli do Twojego domu

Przygotowaliśmy wyjątkowe komplety mebli systemowych, którymi w pełni wyposażysz najważniejsze pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. W kolekcji Wega proponujemy wyposażenie do:

  • jadalni – zestaw zawiera witryny, komody oraz stół;
  • salonu – komplet obejmuje wyjątkową, wiszącą witrynę, szafkę RTV z panelem, witrynę stojącą, a także komodę oraz ławy;
  • sypialni – w zestawie znajduje się łóżko, szafa oraz dwie szafki nocne – prawa i lewa.

Każdy zestaw w kolekcji Wega składa się ze starannie wyselekcjonowanych mebli systemowych, wykonanych z wysokojakościowej płyty MDF i innych materiałów. Zestawy są funkcjonalne oraz jednolite pod względem estetycznym.

Meble systemowe – kolekcja Wega

Wyposażenie z tej kolekcji to propozycja dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknym designem i wysoką jakością przez wiele lat. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze meble systemowe Wega były jak najbardziej odporne na uszkodzenia i zużycie. Poświęciliśmy też wiele czasu, żeby wybrać dla tej kolekcji najpiękniejsze kolory oraz frezowania. Wszystko po to, by stworzyć spójną, funkcjonalną całość, która oprze się zmieniającym trendom!

Mamy nadzieję, że się udało i że szlachetny kolor dębu oraz oryginalne, minimalistyczne frezowania oraz drewniane struktury są tym, czego szukasz!